ŞİRKET VEYA HİSSE SATIŞI

Firma borsa ailesi olarak şirket veya hisse satışlarındaki bilgi ve tecrübemizle doğru kararlar almanıza yardımcı oluyoruz. Küçük bir işletme dahi olsanız dünya ekonomisin ve piyasalarda meydana gelen dalgalanmalar, şirketlerin pazar paylarını ve kârlılıklarını etkilemektedir. Bunun sonucu olarak şirketler arasında iş birlikleri ve şirket veya hisse satışları kaçınılmaz hale gelmektedir. Firma borsa olarak, şirket veya hisse satışı sürecinde, oluşabilecek risklerin minimize edilebilmesi için hızlı ve etkili stratejilerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şirket veya hisse satış analizi yaptırarak şirketinizin değerini ve satış şansını önceden sağlıklı olarak göreceğiniz için şirket satış sürecine başlayıp başlamama konusunda en doğru kararı verebilirsiniz. Aksi durumda gereksiz yere yüksek maliyetli ve zaman alıcı şirket satışı sürecine girip neticede beklentilerinizin karşılanmadığını görebilirsiniz.

Firma borsa deneyiminden yararlanarak siz de şirketinizin değerini ve satış şansını şimdi gerçekçi bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şirket satışı yaparken, şirket değerlendirmesi yaptırdıktan sonra şirket satış analizi yapıp aşağıdaki konularda  bilgi edineceksiniz.

Şirketinizin yurt içi ve yurt dışında satış şansının uluslararası iş ortaklarımızla değerlendirilip açıkça ortaya konulması

  • Şirketinizin yatırımcılar açısından olumlu ve olumsuz taraflarının belirlenmesi
  • Potansiyel yerli ve yabancı yatırımcıların kimler olabileceği (finansal yatırımcılar ya da stratejik yatırımcılar)
  • Şirket satış sürecinde karşılaşabileceğiniz olası sorunların neler olabileceği
  • Şirket satışına ilişkin özel sorularınızın cevaplandırılması

Şirket veya hisse satış analizi yaptırmadan şirketinizin mevcut pazar koşullarında değerini ve satış şansını bilebilmeniz olanaksızdır. Ayrıca şirket veya hisse satış süreci öncesi şirketinizin satış şansını zora sokacak unsurları baştan bilmeniz büyük önem taşır. Bu nedenle şirket sahiplerinin şirket veya hisse satış sürecine girmeden önce şirket değerleme ve satış analizi yaptırmaları son derece önemlidir.

Firma Borsa’nın şirket veya hisse alım ve satışlarında, yatırımcıyı temsil ettiği süreçler benzerlik göstermekle birlikte, süre ve işleyiş olarak farklılıklar göstermektedir. Sizi ve işletmenizi tanımaktan mutluluk duyacağız. Lütfen değerlendirme toplantısı talep etmek için,

0(312) 424 18 00

0(212) 220 70 77

Nolu telefonlarımızdan iletişime geçiniz.

pastel